Streetview Van Remagenlaan 19 Arnhem

Van Remagenlaan 19, 6824 LX Arnhem

230 m² Bouwjaar 1604 8 kamers 6 slaapkamers Label C

Van Remagenlaan 19 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1604. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 1344 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1604
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
1344 m²
Inhoud
829 m³
Kamers
8
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Van Remagenlaan 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Remagenlaan 19

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
185.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.9%
CO₂-emissie
41.2 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Arnhem

2185 Inwoners
885 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
967 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Paasberg
75% Koopwoningen
2.827 Inwoners per km²

Locatie van Van Remagenlaan 19

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Van Remagenlaan 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Remagenlaan 19?

De gemiddelde woningwaarde in Paasberg is €441.000. Dat komt neer op circa €1.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Remagenlaan 19 zich tot de wijk Paasberg?

Van Remagenlaan 19 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Paasberg. De buurt telt 967 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.827 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Remagenlaan 19?

Van Remagenlaan 19 is een woonhuis in Paasberg, gebouwd in 1604 (422 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Remagenlaan 19 vergeleken met de buurt?

Van Remagenlaan 19 heeft 230 m² woonoppervlakte en 829 m³ inhoud. Het perceel is 1344 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Paasberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Remagenlaan 19 en wat betekent dat?

Van Remagenlaan 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-03-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Remagenlaan 19?

Van Remagenlaan 19 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Paasberg?

De wijk Paasberg in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.185 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Paasberg?

Vanuit Van Remagenlaan 19 in Paasberg bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.