Portiekflat Wichard van Pontlaan 44 Arnhem

Wichard van Pontlaan 44, 6824 GM Arnhem

56 m² Bouwjaar 1975 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Wichard van Pontlaan 44 is een portiekflat in Arnhem, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
208 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €200.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Wichard van Pontlaan 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wichard van Pontlaan 44

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Arnhem

1945 Inwoners
1100 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
969 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Plattenburg
44% Koopwoningen
7.373 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wichard van Pontlaan 44

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Wichard van Pontlaan 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Wichard van Pontlaan 44?

De prijsindicatie voor Wichard van Pontlaan 44 ligt rond €175.000 tot €200.000. De gemiddelde woningwaarde in Plattenburg is €318.000. Dat komt neer op circa €5.679 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wichard van Pontlaan 44 zich tot de wijk Plattenburg?

Wichard van Pontlaan 44 is een portiekflat van 56 m² in de wijk Plattenburg. De buurt telt 969 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.373 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wichard van Pontlaan 44?

Wichard van Pontlaan 44 is een portiekflat in Plattenburg, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wichard van Pontlaan 44 vergeleken met de buurt?

Wichard van Pontlaan 44 heeft 56 m² woonoppervlakte en 208 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Plattenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wichard van Pontlaan 44 en wat betekent dat?

Wichard van Pontlaan 44 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-08-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wichard van Pontlaan 44?

Wichard van Pontlaan 44 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Plattenburg?

De wijk Plattenburg in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plattenburg?

Vanuit Wichard van Pontlaan 44 in Plattenburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.