Galerijflat Wichard van Pontlaan 107 Arnhem

Wichard van Pontlaan 107, 6824 GG Arnhem

53 m² Bouwjaar 1965 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Wichard van Pontlaan 107 is een galerijflat in Arnhem, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
176 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€170.000 tot €195.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_busy_road, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Wichard van Pontlaan 107

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wichard van Pontlaan 107

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
157.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.37 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Arnhem

1945 Inwoners
1100 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
969 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Plattenburg
44% Koopwoningen
7.373 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wichard van Pontlaan 107

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Wichard van Pontlaan 107

Wat is de geschatte woningwaarde van Wichard van Pontlaan 107?

De prijsindicatie voor Wichard van Pontlaan 107 ligt rond €170.000 tot €195.000. De gemiddelde woningwaarde in Plattenburg is €318.000. Dat komt neer op circa €6.000 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wichard van Pontlaan 107 zich tot de wijk Plattenburg?

Wichard van Pontlaan 107 is een galerijflat van 53 m² in de wijk Plattenburg. De buurt telt 969 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.373 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wichard van Pontlaan 107?

Wichard van Pontlaan 107 is een galerijflat in Plattenburg, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wichard van Pontlaan 107 vergeleken met de buurt?

Wichard van Pontlaan 107 heeft 53 m² woonoppervlakte en 176 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Plattenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wichard van Pontlaan 107 en wat betekent dat?

Wichard van Pontlaan 107 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-12-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 56.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wichard van Pontlaan 107?

Wichard van Pontlaan 107 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Plattenburg?

De wijk Plattenburg in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Plattenburg?

Vanuit Wichard van Pontlaan 107 in Plattenburg bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 2.5 km.