Streetview Rosendaalsestraat 220 Arnhem

Rosendaalsestraat 220, 6824 CP Arnhem

114 m² Bouwjaar 1938

Rosendaalsestraat 220 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m² en een perceel van 151 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €236.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
151 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rosendaalsestraat 220

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Arnhem

2200 Inwoners
1415 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1317 Woningvoorraad
€236.000 Gem. woningwaarde Klarendal-Zuid
19% Koopwoningen
13.760 Inwoners per km²

Locatie van Rosendaalsestraat 220

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Rosendaalsestraat 220

Wat is de geschatte woningwaarde van Rosendaalsestraat 220?

De prijsindicatie voor Rosendaalsestraat 220 ligt rond €185.000 tot €235.000. De gemiddelde woningwaarde in Klarendal-Zuid is €236.000. Dat komt neer op circa €2.070 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rosendaalsestraat 220 zich tot de wijk Klarendal-Zuid?

Rosendaalsestraat 220 is een woonhuis van 114 m² in de wijk Klarendal-Zuid. De buurt telt 1.317 woningen. Daarvan is 19% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.760 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rosendaalsestraat 220?

Rosendaalsestraat 220 is een woonhuis in Klarendal-Zuid, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rosendaalsestraat 220 vergeleken met de buurt?

Rosendaalsestraat 220 heeft 114 m² woonoppervlakte. Het perceel is 151 m². In Klarendal-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €236.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Klarendal-Zuid?

De wijk Klarendal-Zuid in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €236.000, 19% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klarendal-Zuid?

Vanuit Rosendaalsestraat 220 in Klarendal-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Klarendal-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rosendaalsestraat 220: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Klarendal-Zuid?

Recreatie nabij Klarendal-Zuid: restaurant (0.2 km), cafe (0.3 km).