Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1912
- Woonoppervlakte
- 245 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
Rosendaalsestraat 473 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1912. De woning heeft een woonoppervlakte van 245 m² en een perceel van 203 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €312.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rosendaalsestraat 473
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2.1 kmKinderdagverblijf
0.2 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in St. Janskerkstraat e.o. is €312.000. Dat komt neer op circa €1.273 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRosendaalsestraat 473 is een woonhuis van 245 m² in de wijk St. Janskerkstraat e.o.. De buurt telt 800 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.069 inwoners per km².
Rosendaalsestraat 473 is een woonhuis in St. Janskerkstraat e.o., gebouwd in 1912 (114 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rosendaalsestraat 473 heeft 245 m² woonoppervlakte. Het perceel is 203 m². In St. Janskerkstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €312.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk St. Janskerkstraat e.o. in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €312.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Rosendaalsestraat 473 in St. Janskerkstraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rosendaalsestraat 473: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.2 km, middelbare school op 0.5 km.
Recreatie nabij St. Janskerkstraat e.o.: restaurant (0.3 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Rosendaalsestraat 473 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond St. Janskerkstraat e.o.. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1912, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.