Streetview Fokke Noordhoffstraat 65 Arnhem

Fokke Noordhoffstraat 65, 6823 DV Arnhem

135 m² Label F

Fokke Noordhoffstraat 65 is een appartement in Arnhem. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
135 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Fokke Noordhoffstraat 65

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fokke Noordhoffstraat 65

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Arnhem

3845 Inwoners
2240 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
2219 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Geitenkamp
11% Koopwoningen
7.955 Inwoners per km²

Locatie van Fokke Noordhoffstraat 65

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Fokke Noordhoffstraat 65

Wat is de geschatte woningwaarde van Fokke Noordhoffstraat 65?

De gemiddelde woningwaarde in Geitenkamp is €238.000. Dat komt neer op circa €1.763 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fokke Noordhoffstraat 65 zich tot de wijk Geitenkamp?

Fokke Noordhoffstraat 65 is een appartement van 135 m² in de wijk Geitenkamp. De buurt telt 2.219 woningen. Daarvan is 11% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.955 inwoners per km².

Hoe groot is Fokke Noordhoffstraat 65 vergeleken met de buurt?

Fokke Noordhoffstraat 65 heeft 135 m² woonoppervlakte. In Geitenkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fokke Noordhoffstraat 65 en wat betekent dat?

Fokke Noordhoffstraat 65 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de woningmarkt in Geitenkamp?

De wijk Geitenkamp in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 3.845 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 11% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geitenkamp?

Vanuit Fokke Noordhoffstraat 65 in Geitenkamp bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geitenkamp?

Zorg en onderwijs in de buurt van Fokke Noordhoffstraat 65: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Geitenkamp?

Recreatie nabij Geitenkamp: restaurant (0.4 km), cafe (0.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Fokke Noordhoffstraat 65?

Een woningrapport voor Fokke Noordhoffstraat 65 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Geitenkamp. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.