Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Cort van der Lindenlaan 4 Arnhem

Cort van der Lindenlaan 4, 6823 BN Arnhem

123 m² Bouwjaar 1958 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Cort van der Lindenlaan 4 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Arnhem, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 293 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
293 m²
Inhoud
528 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Cort van der Lindenlaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cort van der Lindenlaan 4

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
168.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
181.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
30.3%
CO₂-emissie
33.1 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Arnhem

2190 Inwoners
1105 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1105 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Monnikenhuizen
45% Koopwoningen
4.638 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cort van der Lindenlaan 4

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Cort van der Lindenlaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Cort van der Lindenlaan 4?

De prijsindicatie voor Cort van der Lindenlaan 4 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Monnikenhuizen is €348.000. Dat komt neer op circa €2.829 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cort van der Lindenlaan 4 zich tot de wijk Monnikenhuizen?

Cort van der Lindenlaan 4 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 123 m² in de wijk Monnikenhuizen. De buurt telt 1.105 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.638 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cort van der Lindenlaan 4?

Cort van der Lindenlaan 4 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Monnikenhuizen, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Cort van der Lindenlaan 4 vergeleken met de buurt?

Cort van der Lindenlaan 4 heeft 123 m² woonoppervlakte en 528 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Monnikenhuizen ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cort van der Lindenlaan 4 en wat betekent dat?

Cort van der Lindenlaan 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-07. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cort van der Lindenlaan 4?

Cort van der Lindenlaan 4 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Monnikenhuizen?

De wijk Monnikenhuizen in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Monnikenhuizen?