Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Voorbroodstraat 27 Arnhem

Voorbroodstraat 27, 6822 KC Arnhem

74 m² Bouwjaar 1921 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Voorbroodstraat 27 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Arnhem, gebouwd in 1921. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m², een perceel van 80 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €255.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1921
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
80 m²
Inhoud
348 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Voorbroodstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorbroodstraat 27

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
209.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
295.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
54.4 kg/m²

Tuin
Ja (38.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Arnhem

2225 Inwoners
1350 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1277 Woningvoorraad
€255.000 Gem. woningwaarde Klarendal-Noord
21% Koopwoningen
11.536 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Voorbroodstraat 27

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Voorbroodstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorbroodstraat 27?

De prijsindicatie voor Voorbroodstraat 27 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Klarendal-Noord is €255.000. Dat komt neer op circa €3.446 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorbroodstraat 27 zich tot de wijk Klarendal-Noord?

Voorbroodstraat 27 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 74 m² in de wijk Klarendal-Noord. De buurt telt 1.277 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.536 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorbroodstraat 27?

Voorbroodstraat 27 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Klarendal-Noord, gebouwd in 1921 (105 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Voorbroodstraat 27 vergeleken met de buurt?

Voorbroodstraat 27 heeft 74 m² woonoppervlakte en 348 m³ inhoud. Het perceel is 80 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Klarendal-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €255.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorbroodstraat 27 en wat betekent dat?

Voorbroodstraat 27 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-06-16. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 54.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Voorbroodstraat 27?

Voorbroodstraat 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 38 m².

Hoe is de woningmarkt in Klarendal-Noord?

De wijk Klarendal-Noord in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 2.225 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €255.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Klarendal-Noord?