Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 286 m²
- Perceeloppervlakte
- 1800 m²
Weg langs het Hazegrietje 23 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 286 m² en een perceel van 1800 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €784.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weg langs het Hazegrietje 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
2.5 kmDe prijsindicatie voor Weg langs het Hazegrietje 23 ligt rond €695.000 tot €795.000. De gemiddelde woningwaarde in Hazegrietje is €784.000. Dat komt neer op circa €2.741 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeg langs het Hazegrietje 23 is een woonhuis van 286 m² in de wijk Hazegrietje. De buurt telt 90 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 530 inwoners per km².
Weg langs het Hazegrietje 23 is een woonhuis in Hazegrietje, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Weg langs het Hazegrietje 23 heeft 286 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1800 m². In Hazegrietje ligt de gemiddelde woningwaarde op €784.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hazegrietje in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €784.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Weg langs het Hazegrietje 23 in Hazegrietje bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weg langs het Hazegrietje 23: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Hazegrietje: restaurant (0.8 km), cafe (1 km).
De prijsindicatie ligt rond €695.000 tot €795.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Hazegrietje is €784.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.