Streetview Bouwmeesterstraat 58 Arnhem

Bouwmeesterstraat 58, 6821 GV Arnhem

117 m² Bouwjaar 1924 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Bouwmeesterstraat 58 is een woonhuis in Arnhem, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 385 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €486.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
385 m²
Inhoud
485 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bouwmeesterstraat 58

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bouwmeesterstraat 58

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
267.64 kWh/m²
Primaire fossiele energie
518.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
95.31 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnhem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Arnhem

1070 Inwoners
480 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
491 Woningvoorraad
€486.000 Gem. woningwaarde Sonsbeek-Noord
58% Koopwoningen
4.514 Inwoners per km²

Locatie van Bouwmeesterstraat 58

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over Bouwmeesterstraat 58

Wat is de geschatte woningwaarde van Bouwmeesterstraat 58?

De gemiddelde woningwaarde in Sonsbeek-Noord is €486.000. Dat komt neer op circa €4.154 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bouwmeesterstraat 58 zich tot de wijk Sonsbeek-Noord?

Bouwmeesterstraat 58 is een woonhuis van 117 m² in de wijk Sonsbeek-Noord. De buurt telt 491 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.514 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bouwmeesterstraat 58?

Bouwmeesterstraat 58 is een woonhuis in Sonsbeek-Noord, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bouwmeesterstraat 58 vergeleken met de buurt?

Bouwmeesterstraat 58 heeft 117 m² woonoppervlakte en 485 m³ inhoud. Het perceel is 385 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Sonsbeek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €486.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bouwmeesterstraat 58 en wat betekent dat?

Bouwmeesterstraat 58 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-10-17. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 95.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bouwmeesterstraat 58?

Bouwmeesterstraat 58 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sonsbeek-Noord?

De wijk Sonsbeek-Noord in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 1.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €486.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sonsbeek-Noord?