Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning St. Antonielaan 174 Arnhem

St. Antonielaan 174, 6821 GL Arnhem

237 m² Bouwjaar 1905 11 kamers 8 slaapkamers Label C

St. Antonielaan 174 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Arnhem, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m², een perceel van 139 m² en 11 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €359.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Herenhuis, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
237 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
885 m³
Kamers
11
Slaapkamers
8
Badkamers
12
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor St. Antonielaan 174

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel St. Antonielaan 174

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
144.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.08 kg/m²

Tuin
Ja (28.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Arnhem

3020 Inwoners
1860 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1459 Woningvoorraad
€359.000 Gem. woningwaarde Graaf Ottoplein e.o.
62% Koopwoningen
18.286 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van St. Antonielaan 174

Vergelijkbare woningen in Arnhem

Veelgestelde vragen over St. Antonielaan 174

Wat is de geschatte woningwaarde van St. Antonielaan 174?

De prijsindicatie voor St. Antonielaan 174 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Graaf Ottoplein e.o. is €359.000. Dat komt neer op circa €1.515 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt St. Antonielaan 174 zich tot de wijk Graaf Ottoplein e.o.?

St. Antonielaan 174 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning van 237 m² in de wijk Graaf Ottoplein e.o.. De buurt telt 1.459 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 18.286 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op St. Antonielaan 174?

St. Antonielaan 174 is een herenhuis, 2-onder-1-kapwoning in Graaf Ottoplein e.o., gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is St. Antonielaan 174 vergeleken met de buurt?

St. Antonielaan 174 heeft 237 m² woonoppervlakte en 885 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Graaf Ottoplein e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €359.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van St. Antonielaan 174 en wat betekent dat?

St. Antonielaan 174 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van St. Antonielaan 174?

St. Antonielaan 174 heeft 11 kamers waarvan 8 slaapkamers. Er zijn 12 badkamers. De tuin is 28 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Graaf Ottoplein e.o.?

De wijk Graaf Ottoplein e.o. in Arnhem (Gelderland) kenmerkt zich door 3.020 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €359.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.