Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2016
- Woonoppervlakte
- 232 m²
Langerakpolderweg 21 is een woonhuis in Arnemuiden, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €425.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Langerakpolderweg 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
5.1 kmApotheek
5.2 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
1.6 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
5.8 kmBioscoop
12.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied is €425.000. Dat komt neer op circa €1.832 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLangerakpolderweg 21 is een woonhuis van 232 m² in de wijk Buitengebied. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14 inwoners per km².
Langerakpolderweg 21 is een woonhuis in Buitengebied, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Langerakpolderweg 21 heeft 232 m² woonoppervlakte. In Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €425.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buitengebied in Arnemuiden (Zeeland) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €425.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Langerakpolderweg 21 in Buitengebied bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Langerakpolderweg 21: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 5.2 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 5.1 km.
Recreatie nabij Buitengebied: restaurant (1.6 km), cafe (3.4 km).
Een woningrapport voor Langerakpolderweg 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buitengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2016, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.