Streetview Spieringplaatweg 32 Arnemuiden

Spieringplaatweg 32, 4341 RP Arnemuiden

162 m² Bouwjaar 2013 Label B

Spieringplaatweg 32 is een woonhuis in Arnemuiden, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €507.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
162 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Spieringplaatweg 32

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spieringplaatweg 32

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
125.86 kWh/m²
Primaire fossiele energie
167.1 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnemuiden

Onderwijs

Basisschool

3.1 km
Dagelijks

Supermarkt

3.1 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

7.1 km
Gezondheid

Apotheek

6.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

5 km
Cultuur

Bibliotheek

7.8 km
Cultuur

Bioscoop

14.2 km

Buurtinformatie in Arnemuiden

65 Inwoners
45 Huishoudens
1.5 Gem. huishoudensgrootte
41 Woningvoorraad
€507.000 Gem. woningwaarde Oranjeplaat
66% Koopwoningen
74 Inwoners per km²

Locatie van Spieringplaatweg 32

Vergelijkbare woningen in Arnemuiden

Veelgestelde vragen over Spieringplaatweg 32

Wat is de geschatte woningwaarde van Spieringplaatweg 32?

De gemiddelde woningwaarde in Oranjeplaat is €507.000. Dat komt neer op circa €3.130 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spieringplaatweg 32 zich tot de wijk Oranjeplaat?

Spieringplaatweg 32 is een woonhuis van 162 m² in de wijk Oranjeplaat. De buurt telt 41 woningen. Daarvan is 66% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 74 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spieringplaatweg 32?

Spieringplaatweg 32 is een woonhuis in Oranjeplaat, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Spieringplaatweg 32 vergeleken met de buurt?

Spieringplaatweg 32 heeft 162 m² woonoppervlakte. In Oranjeplaat ligt de gemiddelde woningwaarde op €507.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spieringplaatweg 32 en wat betekent dat?

Spieringplaatweg 32 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-12-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Oranjeplaat?

De wijk Oranjeplaat in Arnemuiden (Zeeland) kenmerkt zich door 65 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €507.000, 66% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oranjeplaat?

Vanuit Spieringplaatweg 32 in Oranjeplaat bereik je: supermarkt op 3.1 km, basisschool op 3.1 km, huisarts op 3 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 3.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oranjeplaat?

Zorg en onderwijs in de buurt van Spieringplaatweg 32: ziekenhuis op 8 km, apotheek op 6.9 km, kinderdagverblijf op 3.1 km, middelbare school op 7.1 km.