Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1931
- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 4680 m²
Oude Kleverskerkseweg 2 is een woonhuis in Arnemuiden, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 4680 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €425.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oude Kleverskerkseweg 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.9 kmHuisarts
2 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
1.6 kmMiddelbare school
5.1 kmApotheek
5.2 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
1.6 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
5.8 kmBioscoop
12.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buitengebied is €425.000. Dat komt neer op circa €2.415 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOude Kleverskerkseweg 2 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Buitengebied. De buurt telt 54 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 14 inwoners per km².
Oude Kleverskerkseweg 2 is een woonhuis in Buitengebied, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oude Kleverskerkseweg 2 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4680 m². In Buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €425.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oude Kleverskerkseweg 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-06-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.67 kg/jaar.
De wijk Buitengebied in Arnemuiden (Zeeland) kenmerkt zich door 175 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €425.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.0 personen.
Vanuit Oude Kleverskerkseweg 2 in Buitengebied bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Kleverskerkseweg 2: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 5.2 km, kinderdagverblijf op 1.6 km, middelbare school op 5.1 km.