Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- 589 m²
Gerstakker 19 is een woonhuis in Arnemuiden, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 169 m² en een perceel van 589 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €352.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Gerstakker 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
0.9 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
3.8 kmApotheek
4.3 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
1 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
4.5 kmBioscoop
12 kmDe gemiddelde woningwaarde in Brakenburg III is €352.000. Dat komt neer op circa €2.083 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGerstakker 19 is een woonhuis van 169 m² in de wijk Brakenburg III. De buurt telt 188 woningen. Daarvan is 99% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.011 inwoners per km².
Gerstakker 19 is een woonhuis in Brakenburg III, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Gerstakker 19 heeft 169 m² woonoppervlakte. Het perceel is 589 m². In Brakenburg III ligt de gemiddelde woningwaarde op €352.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Gerstakker 19 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Brakenburg III in Arnemuiden (Zeeland) kenmerkt zich door 520 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €352.000, 99% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Gerstakker 19 in Brakenburg III bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 0.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Gerstakker 19: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 4.3 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 3.8 km.
Recreatie nabij Brakenburg III: restaurant (1 km), cafe (3.1 km).