Streetview Spoorstraat 18 Arnemuiden

Spoorstraat 18, 4341 AN Arnemuiden

109 m² Bouwjaar 1933 5 kamers 4 slaapkamers Label F

Spoorstraat 18 is een woonhuis in Arnemuiden, gebouwd in 1933. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 128 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €185.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1933
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
419 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Spoorstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spoorstraat 18

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
239.75 kWh/m²
Primaire fossiele energie
345.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
63.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Arnemuiden

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

0.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

2.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.9 km
Cultuur

Bioscoop

11.5 km

Buurtinformatie in Arnemuiden

1280 Inwoners
600 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
625 Woningvoorraad
€185.000 Gem. woningwaarde Dorp
60% Koopwoningen
4.752 Inwoners per km²

Locatie van Spoorstraat 18

Vergelijkbare woningen in Arnemuiden

Veelgestelde vragen over Spoorstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Spoorstraat 18?

De prijsindicatie voor Spoorstraat 18 ligt rond €135.000 tot €160.000. De gemiddelde woningwaarde in Dorp is €185.000. Dat komt neer op circa €1.697 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spoorstraat 18 zich tot de wijk Dorp?

Spoorstraat 18 is een woonhuis van 109 m² in de wijk Dorp. De buurt telt 625 woningen. Daarvan is 60% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.752 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spoorstraat 18?

Spoorstraat 18 is een woonhuis in Dorp, gebouwd in 1933 (93 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Spoorstraat 18 vergeleken met de buurt?

Spoorstraat 18 heeft 109 m² woonoppervlakte en 419 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €185.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spoorstraat 18 en wat betekent dat?

Spoorstraat 18 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-12-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 63.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spoorstraat 18?

Spoorstraat 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Dorp?

De wijk Dorp in Arnemuiden (Zeeland) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €185.000, 60% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Dorp?

Vanuit Spoorstraat 18 in Dorp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 0.4 km, snelwegoprit op 0.6 km.