Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 285 m²
- Inhoud
- 440 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Steeg 33 is een twee-onder-een-kapwoning in Arcen, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m² en een perceel van 285 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Steeg 33
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
0,5 kmHuisarts
0,5 kmTreinstation
13,7 kmSnelweg oprit
0,8 kmKinderdagverblijf
0,7 kmMiddelbare school
11,5 kmApotheek
7,4 kmZiekenhuis
11,9 kmRestaurant
0,5 kmCafé
0,6 kmBibliotheek
0,7 kmBioscoop
13 kmSteeg 33 ligt in de buurt Kern Arcen in Arcen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.030 inwoners en 954 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 73% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 351.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 37 meter
Arcen · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Arcen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Arcen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Arcen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Arcen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Arcen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kern Arcen €351.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSteeg 33 is een twee-onder-een-kapwoning van 129 m² in de CBS-buurt Kern Arcen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 954 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.811 inwoners per km².
Steeg 33 is een twee-onder-een-kapwoning in Kern Arcen, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Steeg 33 heeft 129 m² woonoppervlakte en 440 m³ inhoud. Het perceel is 285 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kern Arcen €351.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Kern Arcen in Arcen (Limburg) 2.030 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €351.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Arcen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 13,7 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Arcen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,9 km tot een ziekenhuis, 7,4 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 11,5 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Arcen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Steeg 33 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Kern Arcen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Arcen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.