Woningdetails
- Type
- Vrijstaande woning
- Bouwjaar
- 1737
- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 85 m²
- Inhoud
- 555 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Schans 1 is een vrijstaande woning in Arcen, gebouwd in 1737. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m² en een perceel van 85 m².
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Schans 1
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,7 kmSupermarkt
0,5 kmHuisarts
0,5 kmTreinstation
13,7 kmSnelweg oprit
0,8 kmKinderdagverblijf
0,7 kmMiddelbare school
11,5 kmApotheek
7,4 kmZiekenhuis
11,9 kmRestaurant
0,5 kmCafé
0,6 kmBibliotheek
0,7 kmBioscoop
13 kmSchans 1 ligt in de buurt Kern Arcen in Arcen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.030 inwoners en 954 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 73% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 351.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,5 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 76 meter
Arcen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Arcen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Arcen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Arcen · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Arcen · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Arcen · 0.4 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kern Arcen €351.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSchans 1 is een vrijstaande woning van 230 m² in de CBS-buurt Kern Arcen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 954 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.811 inwoners per km².
Schans 1 is een vrijstaande woning in Kern Arcen, gebouwd in 1737 (289 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Schans 1 heeft 230 m² woonoppervlakte en 555 m³ inhoud. Het perceel is 85 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Kern Arcen €351.000.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Kern Arcen in Arcen (Limburg) 2.030 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €351.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Arcen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,5 km tot een huisarts, 13,7 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Arcen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 11,9 km tot een ziekenhuis, 7,4 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 11,5 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Kern Arcen in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.
Een woningrapport voor Schans 1 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Kern Arcen. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1737, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Arcen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.