Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 345 m²
Veenweg 62 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en een perceel van 345 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veenweg 62
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.1 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.6 kmBioscoop
2.6 kmDe prijsindicatie voor Veenweg 62 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Brouwersmolen-Noord is €365.000. Dat komt neer op circa €3.544 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeenweg 62 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Brouwersmolen-Noord. De buurt telt 72 woningen. Daarvan is 51% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 209 inwoners per km².
Veenweg 62 is een woonhuis in Brouwersmolen-Noord, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Veenweg 62 heeft 103 m² woonoppervlakte. Het perceel is 345 m². In Brouwersmolen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Veenweg 62 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
De wijk Brouwersmolen-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 170 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 51% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Veenweg 62 in Brouwersmolen-Noord bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veenweg 62: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Brouwersmolen-Noord: restaurant (1.2 km), cafe (1.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €180.000 tot €230.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Brouwersmolen-Noord is €365.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Veenweg 62 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Brouwersmolen-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1936, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen