Halfvrijstaande woning Jachtlaan 325 Apeldoorn

Jachtlaan 325, 7336 AB Apeldoorn

54 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label G

Jachtlaan 325 is een halfvrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m², een perceel van 76 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
54 m²
Perceeloppervlakte
76 m²
Inhoud
172 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Jachtlaan 325

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jachtlaan 325

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
345.17 kWh/m²
Primaire fossiele energie
476.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
87.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2410 Inwoners
1195 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1222 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde De Heeze
47% Koopwoningen
7.413 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jachtlaan 325

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Jachtlaan 325

Wat is de geschatte woningwaarde van Jachtlaan 325?

De prijsindicatie voor Jachtlaan 325 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in De Heeze is €305.000. Dat komt neer op circa €5.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jachtlaan 325 zich tot de wijk De Heeze?

Jachtlaan 325 is een halfvrijstaande woning van 54 m² in de wijk De Heeze. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.413 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jachtlaan 325?

Jachtlaan 325 is een halfvrijstaande woning in De Heeze, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Jachtlaan 325 vergeleken met de buurt?

Jachtlaan 325 heeft 54 m² woonoppervlakte en 172 m³ inhoud. Het perceel is 76 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In De Heeze ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jachtlaan 325 en wat betekent dat?

Jachtlaan 325 heeft energielabel G. Geldig tot 2031-11-08. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 87.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jachtlaan 325?

Jachtlaan 325 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Heeze?

De wijk De Heeze in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heeze?

Vanuit Jachtlaan 325 in De Heeze bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.