Eengezinswoning, vrijstaande woning Hoenderparkweg 49 Apeldoorn

Hoenderparkweg 49, 7335 GR Apeldoorn

126 m² Bouwjaar 1927 8 kamers 4 slaapkamers Label E

Hoenderparkweg 49 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Apeldoorn, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 702 m² en 8 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €365.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
702 m²
Inhoud
511 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
overlooking_park, Aan rustige weg, In groene omgeving, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hoenderparkweg 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoenderparkweg 49

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
251.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
332.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
60.84 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3670 Inwoners
1620 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1611 Woningvoorraad
€365.000 Gem. woningwaarde Westenenk
61% Koopwoningen
4.579 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoenderparkweg 49

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Hoenderparkweg 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoenderparkweg 49?

De prijsindicatie voor Hoenderparkweg 49 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Westenenk is €365.000. Dat komt neer op circa €2.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoenderparkweg 49 zich tot de wijk Westenenk?

Hoenderparkweg 49 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 126 m² in de wijk Westenenk. De buurt telt 1.611 woningen. Daarvan is 61% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.579 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoenderparkweg 49?

Hoenderparkweg 49 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Westenenk, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoenderparkweg 49 vergeleken met de buurt?

Hoenderparkweg 49 heeft 126 m² woonoppervlakte en 511 m³ inhoud. Het perceel is 702 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Westenenk ligt de gemiddelde woningwaarde op €365.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoenderparkweg 49 en wat betekent dat?

Hoenderparkweg 49 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-10-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 60.84 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoenderparkweg 49?

Hoenderparkweg 49 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Westenenk?

De wijk Westenenk in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €365.000, 61% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Westenenk?

Vanuit Hoenderparkweg 49 in Westenenk bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2 km.