Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning De Heze 14 Apeldoorn

De Heze 14, 7335 BC Apeldoorn

146 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 4 slaapkamers Label A

De Heze 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 265 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
265 m²
Inhoud
494 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €510.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor De Heze 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Heze 14

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
127.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
22.8%
CO₂-emissie
27.64 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en heteluchtverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2410 Inwoners
1195 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1222 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde De Heeze
47% Koopwoningen
7.413 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van De Heze 14

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over De Heze 14

Wat is de geschatte woningwaarde van De Heze 14?

De prijsindicatie voor De Heze 14 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in De Heeze is €305.000. Dat komt neer op circa €2.089 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Heze 14 zich tot de wijk De Heeze?

De Heze 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 146 m² in de wijk De Heeze. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.413 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Heze 14?

De Heze 14 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in De Heeze, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is De Heze 14 vergeleken met de buurt?

De Heze 14 heeft 146 m² woonoppervlakte en 494 m³ inhoud. Het perceel is 265 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In De Heeze ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van De Heze 14 en wat betekent dat?

De Heze 14 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.64 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Heze 14?

De Heze 14 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in De Heeze?

De wijk De Heeze in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heeze?

Vanuit De Heze 14 in De Heeze bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.