Streetview Zichtweg 152 Apeldoorn

Zichtweg 152, 7335 AE Apeldoorn

64 m² Bouwjaar 1999 Label A

Zichtweg 152 is een appartement in Apeldoorn, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
64 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Zichtweg 152

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zichtweg 152

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
77.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
115.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
21.28 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2410 Inwoners
1195 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1222 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde De Heeze
47% Koopwoningen
7.413 Inwoners per km²

Locatie van Zichtweg 152

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Zichtweg 152

Wat is de geschatte woningwaarde van Zichtweg 152?

De gemiddelde woningwaarde in De Heeze is €305.000. Dat komt neer op circa €4.766 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zichtweg 152 zich tot de wijk De Heeze?

Zichtweg 152 is een appartement van 64 m² in de wijk De Heeze. De buurt telt 1.222 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.413 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zichtweg 152?

Zichtweg 152 is een appartement in De Heeze, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zichtweg 152 vergeleken met de buurt?

Zichtweg 152 heeft 64 m² woonoppervlakte. In De Heeze ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zichtweg 152 en wat betekent dat?

Zichtweg 152 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-03-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.28 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in De Heeze?

De wijk De Heeze in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.410 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Heeze?

Vanuit Zichtweg 152 in De Heeze bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Heeze?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zichtweg 152: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.