Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2018
- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Inhoud
- 458 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Evert van 't Landstraat 35 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2018. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 115 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €579.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Evert van 't Landstraat 35
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
2.1 kmHuisarts
2.4 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
1.5 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2 kmBibliotheek
2.9 kmBioscoop
5 kmDe prijsindicatie voor Evert van 't Landstraat 35 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Wernem is €579.000. Dat komt neer op circa €4.632 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEvert van 't Landstraat 35 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Wernem. De buurt telt 259 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.979 inwoners per km².
Evert van 't Landstraat 35 is een woonhuis in Wernem, gebouwd in 2018 (8 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Evert van 't Landstraat 35 heeft 125 m² woonoppervlakte en 458 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Wernem ligt de gemiddelde woningwaarde op €579.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Evert van 't Landstraat 35 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-11-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.01 kg/jaar.
Evert van 't Landstraat 35 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Wernem in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €579.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Evert van 't Landstraat 35 in Wernem bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Evert van 't Landstraat 35: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2.3 km.