Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1987
- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 768 m²
- Inhoud
- 575 m³
- Kamers
- 7
Anna Reynvaanlaan 4 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m², een perceel van 768 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €776.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Anna Reynvaanlaan 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
5.4 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.1 kmMiddelbare school
2.4 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
0.5 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
4.9 kmDe prijsindicatie voor Anna Reynvaanlaan 4 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Dennenheuvel is €776.000. Dat komt neer op circa €3.576 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAnna Reynvaanlaan 4 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Dennenheuvel. De buurt telt 32 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 145 inwoners per km².
Anna Reynvaanlaan 4 is een woonhuis in Dennenheuvel, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Anna Reynvaanlaan 4 heeft 217 m² woonoppervlakte en 575 m³ inhoud. Het perceel is 768 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Dennenheuvel ligt de gemiddelde woningwaarde op €776.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Anna Reynvaanlaan 4 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Anna Reynvaanlaan 4 heeft 7 kamers.
De wijk Dennenheuvel in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 150 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €776.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Anna Reynvaanlaan 4 in Dennenheuvel bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Anna Reynvaanlaan 4: ziekenhuis op 0.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.1 km, middelbare school op 2.4 km.