Streetview David Goskerstraat 13 Apeldoorn

David Goskerstraat 13, 7334 DH Apeldoorn

198 m² Bouwjaar 2020 Label A

David Goskerstraat 13 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 198 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €579.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
198 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor David Goskerstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel David Goskerstraat 13

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.67
CO₂-emissie
18.83 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.4 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

675 Inwoners
255 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
259 Woningvoorraad
€579.000 Gem. woningwaarde Wernem
96% Koopwoningen
1.979 Inwoners per km²

Locatie van David Goskerstraat 13

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over David Goskerstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van David Goskerstraat 13?

De gemiddelde woningwaarde in Wernem is €579.000. Dat komt neer op circa €2.924 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt David Goskerstraat 13 zich tot de wijk Wernem?

David Goskerstraat 13 is een woonhuis van 198 m² in de wijk Wernem. De buurt telt 259 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.979 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op David Goskerstraat 13?

David Goskerstraat 13 is een woonhuis in Wernem, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is David Goskerstraat 13 vergeleken met de buurt?

David Goskerstraat 13 heeft 198 m² woonoppervlakte. In Wernem ligt de gemiddelde woningwaarde op €579.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van David Goskerstraat 13 en wat betekent dat?

David Goskerstraat 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-02-26. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.83 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Wernem?

De wijk Wernem in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 675 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €579.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wernem?

Vanuit David Goskerstraat 13 in Wernem bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 2.4 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wernem?

Zorg en onderwijs in de buurt van David Goskerstraat 13: ziekenhuis op 1.5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 2.3 km.