Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
Winkewijertlaan 43 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 300 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Winkewijertlaan 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
1.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Winkewijert is €337.000. Dat komt neer op circa €1.575 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWinkewijertlaan 43 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Winkewijert. De buurt telt 792 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.586 inwoners per km².
Winkewijertlaan 43 is een woonhuis in Winkewijert, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Winkewijertlaan 43 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 300 m². In Winkewijert ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Winkewijert in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Winkewijertlaan 43 in Winkewijert bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Winkewijertlaan 43: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.
Recreatie nabij Winkewijert: restaurant (0.5 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Winkewijertlaan 43 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Winkewijert. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.