2-onder-1-kapwoning Hoenderparkweg 158 Apeldoorn

Hoenderparkweg 158, 7334 CC Apeldoorn

91 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 3 slaapkamers Label G

Hoenderparkweg 158 is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 238 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
238 m²
Inhoud
322 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hoenderparkweg 158

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoenderparkweg 158

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
268.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
496.76 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
92.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1755 Inwoners
800 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
792 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Winkewijert
82% Koopwoningen
2.586 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoenderparkweg 158

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Hoenderparkweg 158

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoenderparkweg 158?

De prijsindicatie voor Hoenderparkweg 158 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Winkewijert is €337.000. Dat komt neer op circa €3.703 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoenderparkweg 158 zich tot de wijk Winkewijert?

Hoenderparkweg 158 is een 2-onder-1-kapwoning van 91 m² in de wijk Winkewijert. De buurt telt 792 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.586 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoenderparkweg 158?

Hoenderparkweg 158 is een 2-onder-1-kapwoning in Winkewijert, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoenderparkweg 158 vergeleken met de buurt?

Hoenderparkweg 158 heeft 91 m² woonoppervlakte en 322 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Winkewijert ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoenderparkweg 158 en wat betekent dat?

Hoenderparkweg 158 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-02-14. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 92.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoenderparkweg 158?

Hoenderparkweg 158 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Winkewijert?

De wijk Winkewijert in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winkewijert?

Vanuit Hoenderparkweg 158 in Winkewijert bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.