Galerijflat (appartement) Kobaltstraat 119 Apeldoorn

Kobaltstraat 119, 7334 AR Apeldoorn

77 m² Bouwjaar 1960 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Kobaltstraat 119 is een galerijflat (appartement) in Apeldoorn, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
77 m²
Inhoud
297 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2019 tot 2022
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Kobaltstraat 119

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kobaltstraat 119

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
121.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
191.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.13 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1755 Inwoners
800 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
792 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Winkewijert
82% Koopwoningen
2.586 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kobaltstraat 119

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Kobaltstraat 119

Wat is de geschatte woningwaarde van Kobaltstraat 119?

De prijsindicatie voor Kobaltstraat 119 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Winkewijert is €337.000. Dat komt neer op circa €4.377 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kobaltstraat 119 zich tot de wijk Winkewijert?

Kobaltstraat 119 is een galerijflat (appartement) van 77 m² in de wijk Winkewijert. De buurt telt 792 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.586 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kobaltstraat 119?

Kobaltstraat 119 is een galerijflat (appartement) in Winkewijert, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kobaltstraat 119 vergeleken met de buurt?

Kobaltstraat 119 heeft 77 m² woonoppervlakte en 297 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Winkewijert ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kobaltstraat 119 en wat betekent dat?

Kobaltstraat 119 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kobaltstraat 119?

Kobaltstraat 119 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Winkewijert?

De wijk Winkewijert in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winkewijert?

Vanuit Kobaltstraat 119 in Winkewijert bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.