Streetview Aluminiumweg 36 A Apeldoorn

Aluminiumweg 36 A, 7334 AG Apeldoorn

51 m² Bouwjaar 1938

Aluminiumweg 36 A is een woning in Apeldoorn, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
51 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Aluminiumweg 36 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

1755 Inwoners
800 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
792 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Winkewijert
82% Koopwoningen
2.586 Inwoners per km²

Locatie van Aluminiumweg 36 A

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Aluminiumweg 36 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Aluminiumweg 36 A?

De gemiddelde woningwaarde in Winkewijert is €337.000. Dat komt neer op circa €6.608 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Aluminiumweg 36 A zich tot de wijk Winkewijert?

Aluminiumweg 36 A is een woning van 51 m² in de wijk Winkewijert. De buurt telt 792 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.586 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Aluminiumweg 36 A?

Aluminiumweg 36 A is een woning in Winkewijert, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Aluminiumweg 36 A vergeleken met de buurt?

Aluminiumweg 36 A heeft 51 m² woonoppervlakte. In Winkewijert ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Winkewijert?

De wijk Winkewijert in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 1.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Winkewijert?

Vanuit Aluminiumweg 36 A in Winkewijert bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Winkewijert?

Zorg en onderwijs in de buurt van Aluminiumweg 36 A: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Winkewijert?

Recreatie nabij Winkewijert: restaurant (0.5 km), cafe (0.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Aluminiumweg 36 A?