Streetview Oude Apeldoornseweg 44 Apeldoorn

Oude Apeldoornseweg 44, 7333 NS Apeldoorn

1565 m² Bouwjaar 1999

Oude Apeldoornseweg 44 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 1565 m² en een perceel van 5217 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
1565 m²
Perceeloppervlakte
5217 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Oude Apeldoornseweg 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

240 Inwoners
135 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
128 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Malkenschoten
28% Koopwoningen
128 Inwoners per km²

Locatie van Oude Apeldoornseweg 44

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Oude Apeldoornseweg 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Apeldoornseweg 44?

De gemiddelde woningwaarde in Malkenschoten is €278.000. Dat komt neer op circa €178 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Apeldoornseweg 44 zich tot de wijk Malkenschoten?

Oude Apeldoornseweg 44 is een woonhuis van 1565 m² in de wijk Malkenschoten. De buurt telt 128 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Apeldoornseweg 44?

Oude Apeldoornseweg 44 is een woonhuis in Malkenschoten, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oude Apeldoornseweg 44 vergeleken met de buurt?

Oude Apeldoornseweg 44 heeft 1565 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5217 m². In Malkenschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Malkenschoten?

De wijk Malkenschoten in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Malkenschoten?

Vanuit Oude Apeldoornseweg 44 in Malkenschoten bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Malkenschoten?

Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Apeldoornseweg 44: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Malkenschoten?

Recreatie nabij Malkenschoten: restaurant (0.8 km), cafe (1.3 km).