Streetview Dubbelbeek 48 21 Apeldoorn

Dubbelbeek 48 21, 7333 NJ Apeldoorn

24 m² Bouwjaar 2025 Label A++

Dubbelbeek 48 21 is een appartement in Apeldoorn, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 24 m². Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
24 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Dubbelbeek 48 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dubbelbeek 48 21

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
70.33 kWh/m²
Primaire fossiele energie
65.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
63%
CO₂-emissie
15.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

240 Inwoners
135 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
128 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Malkenschoten
28% Koopwoningen
128 Inwoners per km²

Locatie van Dubbelbeek 48 21

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Dubbelbeek 48 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Dubbelbeek 48 21?

De gemiddelde woningwaarde in Malkenschoten is €278.000. Dat komt neer op circa €11.583 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dubbelbeek 48 21 zich tot de wijk Malkenschoten?

Dubbelbeek 48 21 is een appartement van 24 m² in de wijk Malkenschoten. De buurt telt 128 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 128 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dubbelbeek 48 21?

Dubbelbeek 48 21 is een appartement in Malkenschoten, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Dubbelbeek 48 21 vergeleken met de buurt?

Dubbelbeek 48 21 heeft 24 m² woonoppervlakte. In Malkenschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dubbelbeek 48 21 en wat betekent dat?

Dubbelbeek 48 21 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-11-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.25 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Malkenschoten?

De wijk Malkenschoten in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Malkenschoten?

Vanuit Dubbelbeek 48 21 in Malkenschoten bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Malkenschoten?

Zorg en onderwijs in de buurt van Dubbelbeek 48 21: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.7 km.