Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 20 m²
Dubbelbeek 38 21 is een appartement in Apeldoorn, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 20 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dubbelbeek 38 21
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.7 kmTreinstation
4.9 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.2 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
4.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Malkenschoten is €278.000. Dat komt neer op circa €13.900 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDubbelbeek 38 21 is een appartement van 20 m² in de wijk Malkenschoten. De buurt telt 128 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 128 inwoners per km².
Dubbelbeek 38 21 is een appartement in Malkenschoten, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Dubbelbeek 38 21 heeft 20 m² woonoppervlakte. In Malkenschoten ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Dubbelbeek 38 21 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-12-01. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1125.76 kg/jaar.
De wijk Malkenschoten in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Dubbelbeek 38 21 in Malkenschoten bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dubbelbeek 38 21: ziekenhuis op 2.2 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Malkenschoten: restaurant (0.8 km), cafe (1.3 km).