Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 292 m²
- Perceeloppervlakte
- 940 m²
Arnhemseweg 315 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 292 m² en een perceel van 940 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Arnhemseweg 315
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.9 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Componistenkwartier is €283.000. Dat komt neer op circa €969 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenArnhemseweg 315 is een woonhuis van 292 m² in de wijk Componistenkwartier. De buurt telt 1.730 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.550 inwoners per km².
Arnhemseweg 315 is een woonhuis in Componistenkwartier, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Arnhemseweg 315 heeft 292 m² woonoppervlakte. Het perceel is 940 m². In Componistenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Arnhemseweg 315 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-05-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.72 kg/jaar.
De wijk Componistenkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Arnhemseweg 315 in Componistenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Arnhemseweg 315: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.