Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Schiestraat 36 Apeldoorn

Schiestraat 36, 7333 MX Apeldoorn

142 m² Bouwjaar 1996 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Schiestraat 36 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 248 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
248 m²
Inhoud
559 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€560.000 tot €660.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Schiestraat 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schiestraat 36

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (113.0 m²)

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2755 Inwoners
1365 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1371 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Rivierenkwartier
50% Koopwoningen
4.353 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schiestraat 36

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Schiestraat 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Schiestraat 36?

De prijsindicatie voor Schiestraat 36 ligt rond €560.000 tot €660.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenkwartier is €278.000. Dat komt neer op circa €1.958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schiestraat 36 zich tot de wijk Rivierenkwartier?

Schiestraat 36 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 142 m² in de wijk Rivierenkwartier. De buurt telt 1.371 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schiestraat 36?

Schiestraat 36 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Rivierenkwartier, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Schiestraat 36 vergeleken met de buurt?

Schiestraat 36 heeft 142 m² woonoppervlakte en 559 m³ inhoud. Het perceel is 248 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Rivierenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schiestraat 36 en wat betekent dat?

Schiestraat 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schiestraat 36?

Schiestraat 36 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 113 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenkwartier?

De wijk Rivierenkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenkwartier?

Vanuit Schiestraat 36 in Rivierenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.