Streetview Vliststraat 16 Apeldoorn

Vliststraat 16, 7333 MV Apeldoorn

177 m² Bouwjaar 1996 7 kamers 6 slaapkamers Label B

Vliststraat 16 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 298 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
298 m²
Inhoud
612 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vliststraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vliststraat 16

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
120.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
163.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.2%
CO₂-emissie
29.78 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2755 Inwoners
1365 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1371 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Rivierenkwartier
50% Koopwoningen
4.353 Inwoners per km²

Locatie van Vliststraat 16

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Vliststraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Vliststraat 16?

De gemiddelde woningwaarde in Rivierenkwartier is €278.000. Dat komt neer op circa €1.571 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vliststraat 16 zich tot de wijk Rivierenkwartier?

Vliststraat 16 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Rivierenkwartier. De buurt telt 1.371 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vliststraat 16?

Vliststraat 16 is een woonhuis in Rivierenkwartier, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vliststraat 16 vergeleken met de buurt?

Vliststraat 16 heeft 177 m² woonoppervlakte en 612 m³ inhoud. Het perceel is 298 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Rivierenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vliststraat 16 en wat betekent dat?

Vliststraat 16 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-07-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.78 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vliststraat 16?

Vliststraat 16 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenkwartier?

De wijk Rivierenkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenkwartier?

Vanuit Vliststraat 16 in Rivierenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.