Hoekwoning Amstelstraat 16 Apeldoorn

Amstelstraat 16, 7333 LX Apeldoorn

71 m² Bouwjaar 1965 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Amstelstraat 16 is een hoekwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m², een perceel van 254 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
71 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
290 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Amstelstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amstelstraat 16

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
154.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
251.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2755 Inwoners
1365 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1371 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Rivierenkwartier
50% Koopwoningen
4.353 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amstelstraat 16

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Amstelstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Amstelstraat 16?

De prijsindicatie voor Amstelstraat 16 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenkwartier is €278.000. Dat komt neer op circa €3.915 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amstelstraat 16 zich tot de wijk Rivierenkwartier?

Amstelstraat 16 is een hoekwoning van 71 m² in de wijk Rivierenkwartier. De buurt telt 1.371 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amstelstraat 16?

Amstelstraat 16 is een hoekwoning in Rivierenkwartier, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Amstelstraat 16 vergeleken met de buurt?

Amstelstraat 16 heeft 71 m² woonoppervlakte en 290 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Rivierenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amstelstraat 16 en wat betekent dat?

Amstelstraat 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-07-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.23 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amstelstraat 16?

Amstelstraat 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenkwartier?

De wijk Rivierenkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenkwartier?

Vanuit Amstelstraat 16 in Rivierenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.