Portiekflat Lekstraat 279 Apeldoorn

Lekstraat 279, 7333 LB Apeldoorn

56 m² Bouwjaar 1963 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Lekstraat 279 is een portiekflat in Apeldoorn, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 56 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
56 m²
Inhoud
175 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€175.000 tot €225.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Lekstraat 279

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lekstraat 279

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.66
CO₂-emissie
4029.03 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2755 Inwoners
1365 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1371 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Rivierenkwartier
50% Koopwoningen
4.353 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lekstraat 279

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Lekstraat 279

Wat is de geschatte woningwaarde van Lekstraat 279?

De prijsindicatie voor Lekstraat 279 ligt rond €175.000 tot €225.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenkwartier is €278.000. Dat komt neer op circa €4.964 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lekstraat 279 zich tot de wijk Rivierenkwartier?

Lekstraat 279 is een portiekflat van 56 m² in de wijk Rivierenkwartier. De buurt telt 1.371 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lekstraat 279?

Lekstraat 279 is een portiekflat in Rivierenkwartier, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lekstraat 279 vergeleken met de buurt?

Lekstraat 279 heeft 56 m² woonoppervlakte en 175 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Rivierenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lekstraat 279 en wat betekent dat?

Lekstraat 279 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-11-13. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 4029.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lekstraat 279?

Lekstraat 279 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rivierenkwartier?

De wijk Rivierenkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenkwartier?

Vanuit Lekstraat 279 in Rivierenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.