Eengezinswoning, hoekwoning Waalstraat 20 Apeldoorn

Waalstraat 20, 7333 JX Apeldoorn

84 m² Bouwjaar 1962 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Waalstraat 20 is een eengezinswoning, hoekwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1962. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m², een perceel van 212 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €278.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1962
Woonoppervlakte
84 m²
Perceeloppervlakte
212 m²
Inhoud
349 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€335.000 tot €385.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Waalstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waalstraat 20

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
249.66 kWh/m²
Primaire fossiele energie
348.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
64.87 kg/m²

Tuin
Ja (43.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

2755 Inwoners
1365 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1371 Woningvoorraad
€278.000 Gem. woningwaarde Rivierenkwartier
50% Koopwoningen
4.353 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waalstraat 20

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Waalstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Waalstraat 20?

De prijsindicatie voor Waalstraat 20 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Rivierenkwartier is €278.000. Dat komt neer op circa €3.310 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waalstraat 20 zich tot de wijk Rivierenkwartier?

Waalstraat 20 is een eengezinswoning, hoekwoning van 84 m² in de wijk Rivierenkwartier. De buurt telt 1.371 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.353 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waalstraat 20?

Waalstraat 20 is een eengezinswoning, hoekwoning in Rivierenkwartier, gebouwd in 1962 (64 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Waalstraat 20 vergeleken met de buurt?

Waalstraat 20 heeft 84 m² woonoppervlakte en 349 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Rivierenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €278.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waalstraat 20 en wat betekent dat?

Waalstraat 20 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-10-07. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waalstraat 20?

Waalstraat 20 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 43 m².

Hoe is de woningmarkt in Rivierenkwartier?

De wijk Rivierenkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 2.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €278.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rivierenkwartier?

Vanuit Waalstraat 20 in Rivierenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.7 km.