Streetview Bachlaan 29 Apeldoorn

Bachlaan 29, 7333 CG Apeldoorn

111 m² Bouwjaar 1952 Label B

Bachlaan 29 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m² en een perceel van 197 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €283.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
197 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bachlaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bachlaan 29

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
98.97 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3525 Inwoners
1620 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1730 Woningvoorraad
€283.000 Gem. woningwaarde Componistenkwartier
49% Koopwoningen
6.550 Inwoners per km²

Locatie van Bachlaan 29

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Bachlaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Bachlaan 29?

De gemiddelde woningwaarde in Componistenkwartier is €283.000. Dat komt neer op circa €2.550 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bachlaan 29 zich tot de wijk Componistenkwartier?

Bachlaan 29 is een woonhuis van 111 m² in de wijk Componistenkwartier. De buurt telt 1.730 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.550 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bachlaan 29?

Bachlaan 29 is een woonhuis in Componistenkwartier, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bachlaan 29 vergeleken met de buurt?

Bachlaan 29 heeft 111 m² woonoppervlakte. Het perceel is 197 m². In Componistenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €283.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bachlaan 29 en wat betekent dat?

Bachlaan 29 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-09-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.92 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Componistenkwartier?

De wijk Componistenkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €283.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Componistenkwartier?

Vanuit Bachlaan 29 in Componistenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Componistenkwartier?