Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 378 m²
- Perceeloppervlakte
- 4260 m²
Kanaal Zuid 16 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 378 m² en een perceel van 4260 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kanaal Zuid 16
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
3.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kayersmolen-Noord is €362.000. Dat komt neer op circa €958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKanaal Zuid 16 is een woonhuis van 378 m² in de wijk Kayersmolen-Noord. De buurt telt 211 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.710 inwoners per km².
Kanaal Zuid 16 is een woonhuis in Kayersmolen-Noord, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Kanaal Zuid 16 heeft 378 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4260 m². In Kayersmolen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kayersmolen-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Kanaal Zuid 16 in Kayersmolen-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kanaal Zuid 16: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Kayersmolen-Noord: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).
Een woningrapport voor Kanaal Zuid 16 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kayersmolen-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.