Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1981
- Woonoppervlakte
- 175 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Inhoud
- 425 m³
- Kamers
- 7
Kayersdijk 95 A is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 120 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kayersdijk 95 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.3 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
3 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
3.2 kmDe prijsindicatie voor Kayersdijk 95 A ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Kayersmolen-Noord is €362.000. Dat komt neer op circa €2.069 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKayersdijk 95 A is een woonhuis van 175 m² in de wijk Kayersmolen-Noord. De buurt telt 211 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.710 inwoners per km².
Kayersdijk 95 A is een woonhuis in Kayersmolen-Noord, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Kayersdijk 95 A heeft 175 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 120 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kayersmolen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kayersdijk 95 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
Kayersdijk 95 A heeft 7 kamers.
De wijk Kayersmolen-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Kayersdijk 95 A in Kayersmolen-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kayersdijk 95 A: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Kayersmolen-Noord: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).
De prijsindicatie ligt rond €180.000 tot €230.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Kayersmolen-Noord is €362.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor Kayersdijk 95 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kayersmolen-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1981, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen