Streetview Kayersdijk 79 A Apeldoorn

Kayersdijk 79 A, 7332 AL Apeldoorn

116 m² Bouwjaar 2014 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Kayersdijk 79 A is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 111 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
111 m²
Inhoud
410 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kayersdijk 79 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kayersdijk 79 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

570 Inwoners
205 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
211 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Kayersmolen-Noord
57% Koopwoningen
1.710 Inwoners per km²

Locatie van Kayersdijk 79 A

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Kayersdijk 79 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Kayersdijk 79 A?

De prijsindicatie voor Kayersdijk 79 A ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Kayersmolen-Noord is €362.000. Dat komt neer op circa €3.121 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kayersdijk 79 A zich tot de wijk Kayersmolen-Noord?

Kayersdijk 79 A is een woonhuis van 116 m² in de wijk Kayersmolen-Noord. De buurt telt 211 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.710 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kayersdijk 79 A?

Kayersdijk 79 A is een woonhuis in Kayersmolen-Noord, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kayersdijk 79 A vergeleken met de buurt?

Kayersdijk 79 A heeft 116 m² woonoppervlakte en 410 m³ inhoud. Het perceel is 111 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Kayersmolen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kayersdijk 79 A en wat betekent dat?

Kayersdijk 79 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Kayersdijk 79 A?

Kayersdijk 79 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kayersmolen-Noord?

De wijk Kayersmolen-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kayersmolen-Noord?

Vanuit Kayersdijk 79 A in Kayersmolen-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3 km.