Streetview Kayersdijk 35 Apeldoorn

Kayersdijk 35, 7332 AH Apeldoorn

215 m² Bouwjaar 1956

Kayersdijk 35 is een appartement in Apeldoorn, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
215 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kayersdijk 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

570 Inwoners
205 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
211 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Kayersmolen-Noord
57% Koopwoningen
1.710 Inwoners per km²

Locatie van Kayersdijk 35

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Kayersdijk 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Kayersdijk 35?

De gemiddelde woningwaarde in Kayersmolen-Noord is €362.000. Dat komt neer op circa €1.684 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kayersdijk 35 zich tot de wijk Kayersmolen-Noord?

Kayersdijk 35 is een appartement van 215 m² in de wijk Kayersmolen-Noord. De buurt telt 211 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.710 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kayersdijk 35?

Kayersdijk 35 is een appartement in Kayersmolen-Noord, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kayersdijk 35 vergeleken met de buurt?

Kayersdijk 35 heeft 215 m² woonoppervlakte. In Kayersmolen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kayersmolen-Noord?

De wijk Kayersmolen-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kayersmolen-Noord?

Vanuit Kayersdijk 35 in Kayersmolen-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kayersmolen-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kayersdijk 35: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kayersmolen-Noord?

Recreatie nabij Kayersmolen-Noord: restaurant (0.7 km), cafe (0.7 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Kayersdijk 35?