Hoekwoning Lepelaarweg 5 Apeldoorn

Lepelaarweg 5, 7332 AE Apeldoorn

86 m² Bouwjaar 1920 4 kamers 2 slaapkamers Label A++

Lepelaarweg 5 is een hoekwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 207 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
207 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €505.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Lepelaarweg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lepelaarweg 5

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
101.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
74.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.2%
CO₂-emissie
17.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (50.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

570 Inwoners
205 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
211 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Kayersmolen-Noord
57% Koopwoningen
1.710 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lepelaarweg 5

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Lepelaarweg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Lepelaarweg 5?

De prijsindicatie voor Lepelaarweg 5 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Kayersmolen-Noord is €362.000. Dat komt neer op circa €4.209 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lepelaarweg 5 zich tot de wijk Kayersmolen-Noord?

Lepelaarweg 5 is een hoekwoning van 86 m² in de wijk Kayersmolen-Noord. De buurt telt 211 woningen. Daarvan is 57% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.710 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lepelaarweg 5?

Lepelaarweg 5 is een hoekwoning in Kayersmolen-Noord, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Lepelaarweg 5 vergeleken met de buurt?

Lepelaarweg 5 heeft 86 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 207 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kayersmolen-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lepelaarweg 5 en wat betekent dat?

Lepelaarweg 5 heeft energielabel A++. Geldig tot 2034-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lepelaarweg 5?

Lepelaarweg 5 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 50 m².

Hoe is de woningmarkt in Kayersmolen-Noord?

De wijk Kayersmolen-Noord in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 570 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 57% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kayersmolen-Noord?

Vanuit Lepelaarweg 5 in Kayersmolen-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 3 km.