Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Fitislaan 35 Apeldoorn

Fitislaan 35, 7331 VJ Apeldoorn

89 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Fitislaan 35 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m², een perceel van 254 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €330.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Fitislaan 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Fitislaan 35

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
106.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.93 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.3 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (90.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3440 Inwoners
1725 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1677 Woningvoorraad
€330.000 Gem. woningwaarde Brummelhof
63% Koopwoningen
4.490 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Fitislaan 35

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Fitislaan 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Fitislaan 35?

De prijsindicatie voor Fitislaan 35 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Brummelhof is €330.000. Dat komt neer op circa €3.708 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Fitislaan 35 zich tot de wijk Brummelhof?

Fitislaan 35 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 89 m² in de wijk Brummelhof. De buurt telt 1.677 woningen. Daarvan is 63% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.490 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Fitislaan 35?

Fitislaan 35 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Brummelhof, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Fitislaan 35 vergeleken met de buurt?

Fitislaan 35 heeft 89 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Brummelhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €330.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Fitislaan 35 en wat betekent dat?

Fitislaan 35 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-12-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.3 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Fitislaan 35?

Fitislaan 35 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 90 m².

Hoe is de woningmarkt in Brummelhof?

De wijk Brummelhof in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.440 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €330.000, 63% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Brummelhof?

Vanuit Fitislaan 35 in Brummelhof bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 3.2 km.