Tussenwoning Heemskerkstraat 18 Apeldoorn

Heemskerkstraat 18, 7331 PR Apeldoorn

96 m² Bouwjaar 1956 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Heemskerkstraat 18 is een tussenwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 184 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €245.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
184 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Heemskerkstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heemskerkstraat 18

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
181.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.7%
CO₂-emissie
39.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

3015 Inwoners
1575 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1548 Woningvoorraad
€245.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
32% Koopwoningen
5.576 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heemskerkstraat 18

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Heemskerkstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Heemskerkstraat 18?

De prijsindicatie voor Heemskerkstraat 18 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €245.000. Dat komt neer op circa €2.552 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heemskerkstraat 18 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Heemskerkstraat 18 is een tussenwoning van 96 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.548 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.576 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heemskerkstraat 18?

Heemskerkstraat 18 is een tussenwoning in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Heemskerkstraat 18 vergeleken met de buurt?

Heemskerkstraat 18 heeft 96 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Het perceel is 184 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €245.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heemskerkstraat 18 en wat betekent dat?

Heemskerkstraat 18 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-11-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heemskerkstraat 18?

Heemskerkstraat 18 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 3.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €245.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?