Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1915
- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 386 m²
- Inhoud
- 359 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Oude Beekbergerweg 107 is een woonhuis in Apeldoorn, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 386 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oude Beekbergerweg 107
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.5 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.1 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Oude Beekbergerweg 107 ligt rond €195.000 tot €245.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelkwartier is €274.000. Dat komt neer op circa €3.011 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOude Beekbergerweg 107 is een woonhuis van 91 m² in de wijk Vogelkwartier. De buurt telt 2.563 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.464 inwoners per km².
Oude Beekbergerweg 107 is een woonhuis in Vogelkwartier, gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oude Beekbergerweg 107 heeft 91 m² woonoppervlakte en 359 m³ inhoud. Het perceel is 386 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Vogelkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oude Beekbergerweg 107 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
Oude Beekbergerweg 107 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Vogelkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Oude Beekbergerweg 107 in Vogelkwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oude Beekbergerweg 107: ziekenhuis op 3.1 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.