2-onder-1-kapwoning Valkenweg 64 Apeldoorn

Valkenweg 64, 7331 HJ Apeldoorn

82 m² Bouwjaar 1931 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Valkenweg 64 is een 2-onder-1-kapwoning in Apeldoorn, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 207 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
207 m²
Inhoud
302 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€380.000 tot €430.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Valkenweg 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Valkenweg 64

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
170.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
238.94 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.82 kg/m²

Garage
Carport, garage mogelijk en parkeerplaats

Bereikbaarheid in Apeldoorn

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4985 Inwoners
2545 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2563 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Vogelkwartier
41% Koopwoningen
6.464 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Valkenweg 64

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Valkenweg 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Valkenweg 64?

De prijsindicatie voor Valkenweg 64 ligt rond €380.000 tot €430.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelkwartier is €274.000. Dat komt neer op circa €3.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Valkenweg 64 zich tot de wijk Vogelkwartier?

Valkenweg 64 is een 2-onder-1-kapwoning van 82 m² in de wijk Vogelkwartier. De buurt telt 2.563 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.464 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Valkenweg 64?

Valkenweg 64 is een 2-onder-1-kapwoning in Vogelkwartier, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Valkenweg 64 vergeleken met de buurt?

Valkenweg 64 heeft 82 m² woonoppervlakte en 302 m³ inhoud. Het perceel is 207 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Vogelkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Valkenweg 64 en wat betekent dat?

Valkenweg 64 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-06-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Valkenweg 64?

Valkenweg 64 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Vogelkwartier?

De wijk Vogelkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelkwartier?

Vanuit Valkenweg 64 in Vogelkwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.8 km.