Portiekflat (appartement) Spreeuwenweg 61 Apeldoorn

Spreeuwenweg 61, 7331 GW Apeldoorn

73 m² Bouwjaar 1964 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Spreeuwenweg 61 is een portiekflat (appartement) in Apeldoorn, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 73 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €274.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
73 m²
Inhoud
240 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Spreeuwenweg 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spreeuwenweg 61

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Apeldoorn

4985 Inwoners
2545 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2563 Woningvoorraad
€274.000 Gem. woningwaarde Vogelkwartier
41% Koopwoningen
6.464 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spreeuwenweg 61

Vergelijkbare woningen in Apeldoorn

Veelgestelde vragen over Spreeuwenweg 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Spreeuwenweg 61?

De prijsindicatie voor Spreeuwenweg 61 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelkwartier is €274.000. Dat komt neer op circa €3.753 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spreeuwenweg 61 zich tot de wijk Vogelkwartier?

Spreeuwenweg 61 is een portiekflat (appartement) van 73 m² in de wijk Vogelkwartier. De buurt telt 2.563 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.464 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spreeuwenweg 61?

Spreeuwenweg 61 is een portiekflat (appartement) in Vogelkwartier, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Spreeuwenweg 61 vergeleken met de buurt?

Spreeuwenweg 61 heeft 73 m² woonoppervlakte en 240 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Vogelkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €274.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spreeuwenweg 61 en wat betekent dat?

Spreeuwenweg 61 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-09-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spreeuwenweg 61?

Spreeuwenweg 61 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Vogelkwartier?

De wijk Vogelkwartier in Apeldoorn (Gelderland) kenmerkt zich door 4.985 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €274.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelkwartier?

Vanuit Spreeuwenweg 61 in Vogelkwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.8 km.